Zakres usług

Kancelaria świadczy usługi w następujących dziedzinach prawa:

prawo cywilne, prawo spółek, prawo gospodarcze, prawo podatkowe, prawo karne-skarbowe, prawo administracyjne, prawo międzynarodowe, prawo pracy, prawo karne  i inne.

Kancelaria współpracuje w ramach stałej obsługi prawnej z podmiotami gospodarczymi.

Kancelaria reprezentuje podmioty prowadzące działalność gospodarczą w rożnych formach: zarejestrowane osoby fizyczne, spółki cywilne, spółki prawa handlowego. Ponadto Kancelaria działa w imieniu niektórych instytucji publicznych oraz samorządowych.

Kancelaria reprezentuje swoich Klientów w sądach powszechnych i polubownych, przed organami podatkowymi, przed organami administracyjnymi, a także wobec innych podmiotów i osób, prowadząc ich sprawy w wielu miastach w Polsce i za granicą. Niektórzy Klienci Kancelarii to podmioty i osoby zagraniczne.

Kancelaria ma swoje Przedstawicielstwa w Katowicach i Krakowie, co znacząco podwyższa standard świadczonych usług.

Aktualności

CHEMTRAILS – SMUGI CHEMICZNE

Prawo autorskie: welcomia / 123RF Zdjęcie Seryjne Tajemnice Swiata Chemtrails, opryski powodujące choroby oraz bezpłodność, nieoznakowane samoloty, które zrzucają na nas trujące substancje. Trzeba zadać sobie pytanie, kto i po co miałby to robić, dlaczego media milczą na ten temat? I ostatecznie jak możemy się przed tym bronić? W ciągu ostatnich lat w internecie pojawia […]

czytaj dalej
7 KORPORACJI, KTÓRE WYNISZCZAJĄ NASZĄ PLANETĘ

15201165 – earth bomb concept. Tajemnice Swiata Oto 7 największych korporacji i organizacji, które od lat wyniszczają naszą planetę oraz umyślnie trują ludzkość, aby osiągnąć korzyści tylko dla siebie. Kiedy ujrzy się pełen obraz świata, w którym żyjemy, to zaczyna być to frustrujące. Wyobraź sobie, że od dziś masz całkowitą kontrolę nad siłami i mocami […]

czytaj dalej