Zakres usług

Kancelaria świadczy usługi w następujących dziedzinach prawa:

prawo cywilne, prawo spółek, prawo gospodarcze, prawo podatkowe, prawo karne-skarbowe, prawo administracyjne, prawo międzynarodowe, prawo pracy, prawo karne  i inne.

Kancelaria współpracuje w ramach stałej obsługi prawnej z podmiotami gospodarczymi.

Kancelaria reprezentuje podmioty prowadzące działalność gospodarczą w rożnych formach: zarejestrowane osoby fizyczne, spółki cywilne, spółki prawa handlowego. Ponadto Kancelaria działa w imieniu niektórych instytucji publicznych oraz samorządowych.

Kancelaria reprezentuje swoich Klientów w sądach powszechnych i polubownych, przed organami podatkowymi, przed organami administracyjnymi, a także wobec innych podmiotów i osób, prowadząc ich sprawy w wielu miastach w Polsce i za granicą. Niektórzy Klienci Kancelarii to podmioty i osoby zagraniczne.

Kancelaria ma swoje Przedstawicielstwa w Katowicach i Krakowie, co znacząco podwyższa standard świadczonych usług.

Aktualności

Komórki nowotworowe niszczone z pomocą nanocząstek – projekt łódzkich naukowców

Łódzcy naukowcy opracowali metodę termicznego niszczenia rozsianych komórek nowotworowych z użyciem nanocząstek. Całe piękno tej metody polega na tym, że niszczymy tylko komórki zwyrodniałe – mówi współtwórca rozwiązania prof. Zbigniew Kołaciński z Instytutu Mechatroniki i Systemów Informatycznych PŁ. Przy zastosowaniu tej metody przepływające w układzie krwionośnym nanorurki odnajdują guza nowotworowego zawierającego zdegenerowane komórki i się […]

czytaj dalej
700 tysięcy dzieci zaszczepiono, nim koncern farmaceutyczny przyznał, że… szczepionka jest niebezpieczna!

W ostatnich latach internet rozpalają dyskusje na temat szczepień. Na forach, czy Facebooku ścierają się zwolennicy szczepień z ich przeciwnikami. Antyszczepionkowcy twierdzą, że szczepienia mogą być niebezpieczne, a mało który lekarz przed podaniem zastrzyku informuje o możliwości wystąpienia niepożądanych odczynów poszczepiennych. Okazuje się jednak, że bywa tak, że sam koncern farmaceutyczny, po wydaniu państwu „bezpiecznej” […]

czytaj dalej