Zakres usług

Kancelaria świadczy usługi w następujących dziedzinach prawa:

prawo cywilne, prawo spółek, prawo gospodarcze, prawo podatkowe, prawo karne-skarbowe, prawo administracyjne, prawo międzynarodowe, prawo pracy, prawo karne  i inne.

Kancelaria współpracuje w ramach stałej obsługi prawnej z podmiotami gospodarczymi.

Kancelaria reprezentuje podmioty prowadzące działalność gospodarczą w rożnych formach: zarejestrowane osoby fizyczne, spółki cywilne, spółki prawa handlowego. Ponadto Kancelaria działa w imieniu niektórych instytucji publicznych oraz samorządowych.

Kancelaria reprezentuje swoich Klientów w sądach powszechnych i polubownych, przed organami podatkowymi, przed organami administracyjnymi, a także wobec innych podmiotów i osób, prowadząc ich sprawy w wielu miastach w Polsce i za granicą. Niektórzy Klienci Kancelarii to podmioty i osoby zagraniczne.

Kancelaria ma swoje Przedstawicielstwa w Katowicach i Krakowie, co znacząco podwyższa standard świadczonych usług.

Aktualności

Zarzutami karnymi wydłużają postępowanie podatkowe. Nawet uczciwi przedsiębiorcy się boją

Fot. Kancelaria GWW Wioletta Waśko z kancelarii GWW – Często są to przedsiębiorcy 30 lat pracujący na nazwisko. Nagle gdzieś w małym pokoiku w urzędzie słyszą, jak urzędnik przepraszającym tonem mówi: ja muszę panu ten zarzut postawić – mówi WP money Wioletta Waśko z kancelarii GWW. Trybunał Konstytucyjny nie wydał orzeczenia w tej sprawie, ale […]

czytaj dalej

Brien FoersterObserwuj 16 styczeń o 13:10 · Wielki mur z Indii? Cały artykuł o tym tutaj: http://www.kuriositas.com/2012/08/greatwallofindia.html

czytaj dalej